مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تی شرت آستین بلند ورزشی | تولید عمده انواع تی شرت های آستین بلند باکیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

خرید انواع تی شرت آستین بلند ورزشیفروشنده تی شرت آستین بلند ورزشیبازار خرید و فروش تی شرت های ورزشیواردات انواع تیشرت های ورزشی مردانه و زنانهمعتبر ترین تولیدی های تیشرت مردانه در کشورفروش تیشرت مردانه ارزان قیمت تهیه شیک ترین تیشرت های مردانهبازار بزرگ فروش تیشرت در تهرانخرید عمده تیشرت در کشوربزرگ ترین فروشندگان تیشرت مردانه در ایرانکشورهای وارد کننده تیشرت مردانهحراجی تیشرت عمده در کشورفروش کیلویی تیشرت در کشورتهیه تیشرت در رنگ های متنوعراهنمای نگهداری از تیشرتتهیه تیشرت در سایز های مختلف

پس از تغییرات در ساختار ورزش و به وجود آمدن رشته های مختلف ورزشی و ایجاد باشگاه ها و مدارس متعدد ورزشی در کشور، لزوم ایجاد فروشگاه ها و مارکت های فروش لوازم ورزشی به ویژه البسه مناسب ورزش بیشتر احساس شد و در این زمینه فعالیت های بسیاری انجام شد، حال سوال این است، که انواع تی شرت آستین بلند ورزشی کدامند ، تولید عمده با کیفیت و تولیدی تیشرت مردانه ارزان قیمت آن چگونه است؟تی شرت آستین بلند ورزشی | تولید عمده انواع تی شرت های آستین بلند باکیفیت

خرید انواع تی شرت آستین بلند ورزشی

خرید انواع تی شرت آستین بلند ورزشیخرید انواع تی شرت آستین بلند ورزشی در مراکز فروش و فروشگاههای ورزشی انجام می شود. تی شرت آستین بلند ورزشی یکی از انواع تیشرت های موجود در بازار است که نوعی تیشرت ورزشی محسوب می شود، این تی شرت ها در مدل های متنوع و در انواع زنانه و مردانه تولید می شود که تنوع رنگی و سایز موجود در آن ها از مزیت های خرید این کالا محسوب می شود، این البسه با مشخصات زیر تولید می شود:

 • تهیه شده از الیاف مصنوعی مانند پلی استر و الاستین
 • قابل شستشو و اتو کردن
 • مدل های متنوع 
 • تنوع رنگ و طرح
 • تولید توسط برندهای مختلف
 • به صورت زیپ دار یا ساده
 • قیمت متنوع

تنوع موجود در این کالا در بازار فروش لوازم ورزشی و البسه اسپرت ورزشی قابل مشاهده و در صورت لزوم خریداری است. تی شرت آستین بلند نمونه ای از تی شرت های موجود در بازار است که طرفداران خاص خود را دارد.

لباس ورزشی آقایان و خانم های ورزشکار برای محیط ها و مکان های ورزشی با استفاده از طرح های مختلف تولید می شوند. خرید این تی شرت ها در مدل های زیر از فروشگاه ها و مراکز زیر صورت می گیرد:

 • تی شرت آستین بلند یقه دار مردانه
 • تی شرت آستین بلند سفید زنانه و مردانه
 • تی شرت آستین بلند زنانه
 • تی شرت آستین بلند استرج

خرید این تی شرت ها با تنوع مدل های فوق از بازار توسط سلیقه های مختلف صورت می گیرد و افراد می توانند از فروشگاه ها و مارکت های لباس ورزشی و مراکز عرضه کننده مدل مورد نظر خود را بخرند.

فروشنده تی شرت آستین بلند ورزشی

فروشنده تی شرت آستین بلند ورزشیفروشنده تی شرت آستین بلند ورزشی با مدل های مختلف و یقه های گرد و اسکی در بازار به خریداران و مشتریان معرفی مینماید، افراد مختلف اعم از زن و مرد با توجه به نیاز خود به این کالا و پوشاک می توانند نمونه ها و مدل های متنوعی از آن را انتخاب نمایند.

لباس های ورزشی بسته به رشته ورزشی جنس ها و ویژگی های مختلفی دارند. فروشندگان البسه و لباس های ورزشی ممکن است در زمینه های مختلف در این حرفه فعالیت نمایند، مثلا ممکن است وارد کننده انواع تی شرت های خارجی باشند یا خود به عنوان تولید کننده و عمده فروش در این زمینه فعالیت داشته باشند.

از این رو فروش عمده یا جزئی توسط این مراکز بستگی به گستره فعالیت آن ها دارد. جنس تیشرت های ورزشی اغلب پنبه با ترکیب پلی استر است که عرق را جذب و خشک می کند٬ از بوی بد عرق جلوگیری کرده و در طول تمرین ورزشکار را خنک نگه می دارد.

بازار خرید و فروش تی شرت های ورزشی

بازار خرید و فروش تی شرت های ورزشیبازارهای خرید و فروش تی شرت های ورزشی مختلف است. تی شرت های ورزشی در مراکز و بازارهای خرید و فروش در مدل های مختلف زنانه و مردانه به فروش می رسند، شرکت های پخش کار خرید و فروش این تیشرت را برعهده دارند که واسطه بین تولید کننده و خریدار عمده هستند.

لباس های جدید ورزشی تخصصی که امروزه وارد بازار شده از جنس های پلی پروپیلن و گرافیت٬ و پارچه های ترکیبی هستند که منافذی درون آنها ایجاد می شود که بخار و عرق را از این منافذ بیرون میکنند و از عرق و بوی آن حلوگیری می کنند.

این البسه برای شروع فعالیت های مختلف ورزشی می تواند انگیزه خوبی برای ادامه فعالیت باشند، این لباس ها به دلیل سبکی و راحتی امکان انجام حرکات مختلف ورزشی را برای ورزشکاران فراهم می سازند، از این رو انتخاب رنگ و مدل لباس کاملا سلیقه ای است و از این رو شرکت های مختلف به تولیدات متنوعی از این کالا در بازار می پردازند تا بتوانند نیاز سلیقه های مختلف را برآورده سازند.

واردات انواع تیشرت های ورزشی مردانه و زنانه

واردات انواع تیشرت های ورزشی مردانه و زنانهواردات انواع تیشرت های ورزشی مردانه و زنانه و انواع لباس های ورزشی مردانه و زنانه ورزشی با برندهای مختلف خارجی در بازار عرضه می شود، این البسه با قیمت های متنوع و نام های برند از کشورهایی مانند انگلستان و ترکیه به کشور وارد می شوند.

کیفیت مطلوب این لباس ها خرید آن را توسط بیشتر افراد افزایش داده است، این کالا پس از گذر از گمرک و اخذ مجوزهای گمرکی وارد کشور می شود. تجار و بازرگانان این حرفه پس از توافق و عقد قرارداد با شرکت های خارجی تولید کننده این البسه ورزشی این کالا را به صورت عمده خریداری می نمایند.

در مرحله بعد و طی مراحل قانونی گذر از گمرک می توان این کالا را از طریق پخش و توزیع عمده به شهرهای مختلف کشور ارسال نمود، فروشگاه های عرضه کننده جزء می توانند با خرید این کالا از عمده فروشان انواع تیشرت ورزشی را در مدل های زنانه و مردانه خریداری نموده و به مشتریان و خریداران آن عرضه نمایند.

معتبر ترین تولیدی های تیشرت مردانه در کشور

معتبر ترین تولیدی های تیشرت مردانه در کشورمعتبرترین تولیدی های تیشرت مردانه در کشور این محصول را با بالاترین کیفیت تولید و با قیمت مناسب عرضه و در سراسر کشور پخش می کنند. تولیدی های تیشرت مردانه معتبر از پارچه های با کیفیت و نرم در دوخت این تیشرت ها استفاده می کنند.

این تولیدی های معتبر از طرح های جدیدی که خودشان بواسطه طراحانی که دارند در دوخت تیشرت ها استفاده می کنند. این تولیدی ها به شرح زیر می باشد:

 • تولیدی پوشاک روانبخش
 • تولیدی تیشرت روانبخش
 • تولیدی تک پوش
 • تولیدی پوشاک مردانه
 • تولیدی تک شاپ
 • تولیدی پوشاک مردانه ارزان قیمت

فروش تیشرت مردانه ارزان قیمت

فروش تیشرت مردانه ارزان قیمت فروش تیشرت مردانه ارزان قیمت در فروشگاههای عرضه کننده صورت می گیرد. و فروش عمده تی شرت خام مردانه ارزان در تولیدی ها بدون واسطه صورت می گیرد که این تیشرت ها عمده به دست فروشندگان می رسد و فروشندگان نیز به صورت خرده به دست مصرف کننده می رسانند.

فروش عمده تی شرت جودون نیز با قیمت بسیار ارزان عرضه و در سراسر کشور و در سایر استان ها پخش عمده می شود. خریداران این تیشرت ها شرکت های پخش کننده نیز هستند که کار پخش آنها را بر عهده دارند.

قیمت عمده تی شرت زنانه ارزان و قیمت عمده تيشرت مردانه ارزان و بسیار با صرفه اقتصادی برای فروشندگان کوچک و بزرگ می باشد. تیشرت مردانه ارزان در اصفهان نیز به صورت عمده عرضه می شود و قیمت های مناسبی نیز دارند. 

تهیه شیک ترین تیشرت های مردانه

تهیه شیک ترین تیشرت های مردانهجهت تهیه شیک ترین تیشرت های مردانه باید به فروشگاههای این محصول مراجعه نمود. لباس تک پوش مردانه و انواع تیشرت های جدید و مدرن در سایز های مختلف در این فروشگاهها عرضه می شود.

در تهیه این تیشرت ها باید به سایز آن توجه نمود و مناسب با تن خرید نمود و رنگ مناسب با سن خود تهیه و جنس نرم و مناسب تهیه کرد. و از خرید تیشرت هایی که جنس های پلاستیک هستند  خودداری کرد.

شبک ترین تیشرت های مردانه توسط طراحان زبر دست طراحی و در روی وپارچه اجرا می شوند که در بازار انواع مختلف آنها در فروشگاههای لوکس دیده می شود که سلبریتی ها از مشتریان این طرح های مدرن هستند.

مراکز فروش این محصول را به صورت حضوری و به صورت غیر حضوری از طریق اینترنت و سایت و شبکه های اجتماعی عرضه می کنند.

بازار بزرگ فروش تیشرت در تهران

بازار بزرگ فروش تیشرت در تهرانبازار بزرگ فروش تیشرت بسیار زیاد و گسترده است مانند؛ پایتخت که آدرس بازار بزرگ پوشاک تهران در خیابان جمهوری است و در این بازار انواع مدل های تیشرت های دوخت داخلی و خارجی عرضه می شود. و انواع مدل ها با هر سلیقه ای در این مراکز به فروش میرسد.

مدل های ترکی و اروپایی در این بازار به چشم می خود که مدل های ترک و اروپایی قیمت های بالایی دارند. پخش عمده پوشاک چینی در تهران بسیار زیاد است این پوشاک ها ار کیفیت پایینی برخوردار هستند و قیمت های پایینی دارند. و در اکثر فروشگاهها عرضه می شوند.

واردات بی رویه پوشاک چینی باعث بسته شدن بسیاری ار تولیدی های کشور شده است و کارخانه های تولید کننده ایرانی از رونق افتاده است. ادرس تولیدی تیشرت مردانه در تهران خیابان جمهوری یکی از این تولید کنندگان است. که انواع تیشرت مردانه در طرح ها و رنگ ها و مدل های متنوع را تولید و عرضه می کند.

خرید عمده تیشرت در کشور

خرید عمده تیشرت در کشورخرید عمده تیشرت در کشور از تولید کنندگان این عرصه صورت می گیرد. در خرید عمده در صورتی با صرفه است که از تولید کننده بدون واسطه و مستقیم صورت گیرد. عمده فروشی پوشاک مردانه٬  یا خود تولید کننده است یا عمده فروش از تولید کننده عمده خرید و عمده به دست فروشندگان می رسانند.

مانند شرکت های تجاری پخش کننده که کار خرید و فروش پوشاک را انجام می دهند. خرید تی شرت ساده عمده قیمت های ارزانتری نسبت به تیشرت های طرح دار و مدل دار دارند٬ و تیشرت عمده ای در سراسر استان ها نیز پخش و عرضه می شوند.

برای عرضه تیشرت ها در خارج از کشور و صادرات آنها نیز تیشرت ها عمده از تولید کننده خریداری می شود و به دیگر کشور ها وارد می شود. خرید عمده تیشرت در برخی مواقع نیز در سایت تولید کننده سفارش داده می شود و تولید کننده نیز بسته به سفارش داده شده تیشرت را عمده تولید و به دست مصرف کننده می رساند.

بزرگ ترین فروشندگان تیشرت مردانه در ایران

بزرگ ترین فروشندگان تیشرت مردانه در ایرانبزرگ ترین فروشندگان تیشرت مردانه در ایران در فروشگاه های بزرگ در مراکز فروش هستند. که انواع مختلف تیشرت را در جنس های متفاوت و مارک های ایرانی و خارجی به فروش می رسانند فروشندگان این محصول در پاساژها٬ هفته بازار ها٬ حراجی ها٬ ارزان سراها و غیره در مراکز استان ها هستند.

که انواع تیشرت مردانه٬ پسرانه٬ آستین دار٬ بدون آستین٬ جلوباز٬ جلوبسته٬ یقه بسته و یقه باز را در سایز های مختلف و مدل های مجلسی و خانگی عرضه می کنند. فروشندگان تیشرت انواع تیشرت های ایرانی و خارجی را به فروش می رسانند.

 تیشرت های نخی و گشاد مخصوص تابستان و تیشرت های چسبان استریج بهاری و تیشرت های کلفت زمستانه از انواع استین دار بلند و کوتاه هستند. 

کشورهای وارد کننده تیشرت مردانه

کشورهای وارد کننده تیشرت مردانهکشورهای وارد کننده تیشرت در جهان آمریکا٬ آلمان٬ ژاپن٬ انگلستان٬ فرانسه بیشتر هستند که آمریکا بزرگترین وارد کننده و مصرف کننده پوشاک و تیشرت می باشد. ولی ایران تیز تیشرت را هم وارد و هم صادر می کند و در بازار هم تیشرت ایرانی و هم خارجی عرضه می شود.

صادرات پوشاک و تیشرت ایران به کشورهای ترکمنستان٬ آذربایجان٬ عراق٬ تاجیکستان٬ افغانستان٬ یمن٬ عمان٬ ترکیه می باشد. کشور های وارد کننده تیشرت از نوع با کیفیت و شیک را وارد کشور می کنند. تیشرت های صادراتی از جنس پنبه٬ نخ٬ کتان٬ ریون یا ابریشم مصنوعی٬ جین هستند.

 • تیشرت از جنس پنبه به دلیل نرم بودن به بدن نمی چسبد٬ عرق را در خود جذب می کند و زود خشک می شود٬ نسبت به دیگر پارچه ها عرق کم می کند٬ و به بدن نمی چسبد.
 • جنس کتان نیز طبیعی و نرم است و خصوصیات پنبه را دارد.
 • جنس ابریشم مصنوعی نیز با کیفیت و نیز پارچه های شیک و خوبی هستند. و به علت گران بودن فروش آن کمتر است و بیشتر تیشرت ها با این جنس مجلسی هستند.
 • جنس جین نیز کیفیت خوبی دارد و همه نوع لباسی با آن تولید می شود و با کیفیت ترین و سالم ترین آنها تیشرت از جنس پنبه به خصوص برای تابستان است‌.

حراجی تیشرت عمده در کشور

حراجی تیشرت عمده در کشورحراجی تیشرت عمده در کشور توسط تولید کننده صورت می گیرد. بیشتر تولید کنندگان با تبلیغات در فضای مجازی می بینیم که تولیدات خود را به صورت عمده به حراج گذاشته اند. لباس حراجی عمده در سایزهای کامل و مختلف و رنگبندی های متنوع و طرح های مختلف عرضه می شوند.

حراجی تیشرت در بازار های مختلف به چشم می خورد که در اواخر فصول مختلف میبینیم مغازه هایی که لباسهای فصل را به قیمت های ارزان به حراج گذاشته اند. و بعضی ها با خرید سه تیشرت حراجی یک تیشرت را به عنوان هدیه رایگان به خریدار می دهند.

این حراجی ها ممکن است جنس خاصی باشد یا ممکن است همه ی اجناس مغازه حراجی باشد و به صورت های متفاوت این حراجی ها به فروش می رود. و به صورت اینترنتی در فضای مجازی و حضوری فروش صورت می گیرد.

فروش کیلویی تیشرت در کشور

فروش کیلویی تیشرت در کشورفروش کیلویی تیشرت و انواع لباس در کشور صورت می گیرد که در این فروش انواع لباس عمده کیلویی زنانه و مردانه و بچه گانه مخلوط عرضه می شود. فروش کیلویی چون میکس هستند.

۱. قابل جدا کردن نیست ۲. سرهم فروخته می شود. و در پلاستیک یا کارتن چندین دست لباس مردانه و زنانه را مخلوط با قیمت بسیار ارزان به فروش می رسانند. و خریداران آنها بیشتر مغاره داران لباس هستند.

و قیمت بسیار پایینی دارند٬ و خرید این لباس های فله ای برای فروش در فروشگاههای کوچک مناسب هستند. و این لباس ها با برندها و مارک های معتبر خارجی نیز هستند که پر فروش ترین و با صرفه ترین آنها است.

این لباس ها از اروپا بیشتر وارد می شود و فله ای به فروش میرسد. فروش لباس فله ای هم نو و هم دست دوم است.

تهیه تیشرت در رنگ های متنوع

تهیه تیشرت در رنگ های متنوعتهیه تیشرت در رنگ های متنوع عرضه می شود که برای کودکان رنگ های شاد و برای بزرگسالات رنگ های تیره تر استفاده می شود.

 • رنگ هایی که به کرم٬ قرمز٬ نارنجی٬ زرد متمایل هستند رنگ های گرم می باشند.
 • رنگ هایی که به آبی٬ سبز٬ بنفش متمایل هستند رنگ های سرد هستند.
 • رنگ های سفید٬ خاکستری٬ مشکی رنگ های خنثی هستند. 

افراد برای انتخاب رنگ تیشرت باید با رنگ پوست و شلوار و کفش خود ست کنند. رنگ پوست سفید با تیشرت در رنگ های سرد هماهنگ است و رنگ پوست سبزه بیشتر با رنگ های گرم هماهنگ می باشد. رنگ های طوسی٬ سورمه ای٬ مشکی٬ آبی اقیانوسی برای مردان جوان شیک پوش مناسب است.

تیشرت ها علاوه بر تنوع در رنگ در مدل های یقه نیز متنوع هستند. 

 • تیشرت یقه گرد خنک ترین و راحت ترین تیشرت ها است و مخصوص تابستان است. 
 • تیشرت یقه گرد مدل است که استخوان های ترقوه را نشان می دهد و مخصوص پنهان کردن پهلوهای بزرگ است.
 • تیشرت یقه هفت در انتها شبیه هفت انگلیسی و برای خانم ها مناسب تر است و باعث می شود بالا تنه جمع و جور شود.
 • تیشرت یقه cowl_ neek مانند دستمال گردن است این نوع یقه سینه های کوچک را خوش فرم نشان می دهد.
 • تی شرت یقه دار مخصوص شانه های افتاده است و مخصوص افراد قد بلند و گردن دراز است.

راهنمای نگهداری از تیشرت

راهنمای نگهداری از تیشرتراهنمای نگهداری از تیشرت از اهمیت زیادی برخوردار است لذا باید:

 •  اگر لباس پنبه ای بود با دست شسته شود.
 • لباس مشکی و رنگی با سفید جدا شسته شود.
 • از خیساندن تیشرت به مدت طولانی باید اجتناب کرد.
 • برای خشک کردن انها از هوای آزاد استفاده نمود.
 • بدون بخار اتو شوند.
 • برای شستن آنها از مواد شوینده ضعیف استفاده شود و بعد از شستن چلانیده نشود.
 • هنگام خرید از تیشرت های جذب تهیه نشود چون نخ کش می شوند.
 • سعی شود تیشرت های تمام نخ خریداری شود.

هنگام خرید سعی شود.

 • تیشرت های نخی یا پنبه ای نازک خریداری شود.
 • تیشرت ها در فصل تابستان کمی گشاد باشند تا هوا وارد بدن شود و از عرق زیاد جلوگیری کند.
 • در زمستان نیز از تیشرت های آستین بلند و یقه بسته با جنس های ضخیم و نرم استفاده شود.

تهیه تیشرت در سایز های مختلف

تهیه تیشرت در سایز های مختلفتهیه تیشرت در سایزهای مختلف در همه جای بازار عرضه می شود. این سایز ها بیشتر اندازه دور سینه٬ دور کمر٬ دور باسن را نشان می دهند. سایزهای تیشرت و دیگر لباس ها در کشورهای مختلف با رقم خاصی نشان می دهد و در ایران و اروپا با این اعداد نشان داده می شود. 

2xl. 46.و xl .44.و l .42.و m .40. وs .38. وxs .36.و xxs .34

علاوه بر تفاوت در سایز تیشرت ها در جنس های مختلف نیز تولید می شوند. 

 • پنبه ای٬ پیما که ضد پرز و ضد چروک است.
 • مرنیواز پشم گوسفند مرنیو تولید می شود و ضد عرق است.
 • ژرسه از پنبه و الیاف مصنوعی است٬ و برای تیشرت مناسب است.
 • تیشرت اسپان از پلی استر ( ۴۰ درصد پنبه ۶۰ درصد پلی استر ) از پرطرفدار ترین تیشرت ها است٬ و جنس آنها نازک اما کیفیت چاپ روی آنها بالا است و رنگ چاپ شده بر روی آنها پررنگ است٬ این تیشرت ها را بیشتر پسران جوان بر تن می کنند و خریداران زیادی نیز دارد.
مهرنوش پورهادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام مهرنوش پورهادی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09195894035

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: pooyeh3@

telegram icon تلگرام: pooyeh5@

telegram icon تلگرام: pooyeh4@

instagram icon اینستاگرام: pooyeh2020@

instagram icon اینستاگرام: pooyeh_mode@

instagram icon اینستاگرام: clothing_pooyeh2020@

email icon ایمیل: pooyeh1393@gmail.com

مجموعه پویه شما را به خرید بهترین پوشاک مردانه و زنانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *